O nás

Je tomu již mnoho let, co se naše společnost věnuje zpracovávání ovčí vlny a přípravě vlněných pletenin a šitých vlněných výrobků mimořádné kvality. Tuto kvalitní výrobu vyváží jak do Česka, tak do Německa. Celý výrobní proces zahrnující barvení, mýkání, přešívání a vlastní nákup ovčího rouna, je řízen zkušenými krejčími a odborníky v textilním odvětví. Díky nakupování ovčí vlny té nejvyšší kvality, má možnost lepší kontroly konečného výrobku. Celý výrobní proces je pod přísným dohledem. Za obzvláště důležité pokládáme takové zpracování vlny, které se nijak neodchyluje od přirozeného zpracování. Právě přirozené zpracování dokáže zachovat zdravé vlastnosti vlny. Na konci celého postupu máme k dispozici takovou vlnu, která sahá až k té nejvyšší kvalitě. 

Přírodní ovčí vlna je pro nás nejúčinnějším a nejhojivějším lékem na naše zdravotní potíže. Vysoký obsah LANOLINU ve vlně je pro naše tělo a organismus blahodárný. Ovčí vlna je schopna přijímat tělesnou vlhkost a vstřebat ji. Její propustnost umožňuje předat vstřebanou vlhkost mimo vlnu a zachovat přitom hřejivost, která je jednou z prvků vlny, které mají na tělo a celý organismus pozitivní účinek. Podrobněji o látce LANOLINU zjistíte v sekci Vlastnosti ovčí vlny. Vlněná náplň lůžkových výrobků působí skvěle nejen na unavené krční svaly, ale i na páteř. Jemnost, hřejivost a snová lehkost prošívaných přikrývek působí i na lidskou psychiku a pomůže Vám tedy usnout i bez počítání oveček. Nejen lůžkoviny pro krásné spaní, ale také sortiment oděvů, obuvi, rehabilitačních pomůcek a předmětů pro dům naleznete u nás v obchodě v té nejvyšší kvalitě.
Ať už na cestách, nebo doma, všude je možné si zajistit komfort a pohodlí s vlněnými výrobky, které zajišťují nejen příjemné teplo, ale postarají se i o Vaše zdraví.

Dovolujeme si Vás pozvat k nákupu našich vlněných výrobků, aby jste prospěli nejen Vám, ale i Vašemu tělu a duši.